Gadżety firmowe na zimę – co warto wybrać?

0 0
Read Time1 Minute, 48 Second

firmowe gadzety

Zima to doskonały okres, aby zaprezentować klientom i kontrahentom nowe gadżety reklamowe i promować firmę w rytm pór roku. Jakie upominki firmowe najlepiej sprawdzają się wtedy, gdy nastają chłody?

Kubki termiczne z grawerunkiem

Jednym z najczęściej wybieranych gadżetów są kubki termiczne, które pozwalają na zachowanie odpowiedniej temperatury płynów. Można przechowywać w nich zarówno ciepłe, jak i zimne napoje, na przykład kawę, herbatę, wodę, soki.

W okresie zimowym kubki termiczne z grawerem mogą być bardzo dobrym wyborem jako podarunek, ponieważ idealnie wpisują się w jesienną i zimową aurę. Można wtedy mieć zawsze przy sobie ciepły napój, aby rozgrzać się podczas chłodnych dni.

Do wyboru są różne kubki termiczne z grawerem, na przykład mogą być one wyposażone w praktyczny uchwyt lub wykończone bambusem. Warto wybrać kubki zapewniające szczelne zamknięcie, aby znajdujące się w nich napoje się nie rozlewały.

Czapki, szaliki, rękawiczki

Również bardzo dobrym wyborem na chłodne pory roku mogą być gadżety firmowe w formie czapek, szalików i rękawiczek. Dzięki nim można czuć się komfortowo w trakcie chłodów.

Takie gadżety najczęściej wykańczane są za pomocą haftów i można umieścić na nich wtedy logo firmy.

Kurtki z nadrukiem

W temacie odzieży warto również wspomnieć o kurtkach z nadrukiem, które najczęściej zamawiane są dla pracowników. Taka odzież reklamowa wykańczana jest najczęściej za pomocą haftów lub nadruków.

Producenci odzieży reklamowej mogą zaoferować szeroką gamę różnych rodzajów kurtek, w tym modele zimowe, przejściowe. Również bardzo popularne są ciepłe bluzy polarowe.

Gadżety świąteczne z logo firmy

W okresie zimowym zwiększa się również zapotrzebowanie na gadżety świąteczne z logo firmy. Zaliczane są do nich różnego rodzaju produkty, na przykład bombki, świece, ale też gadżety jak termofory czy słodycze.

Takie podarunki firmowe bardzo dobrze sprawdzają się jako element firmowych paczek świątecznych dla pracowników, ale również mogą być wręczone klientom czy kontrahentom firmy.

Zimowe akcesoria samochodowe z logo firmy

Również bardzo dobrym wyborem na zimę będą gadżety samochodowe opatrzone logo firmy. Sprawdzają się wtedy przede wszystkim akcesoria przeznaczone do usuwania lodu, śniegu z samochodu.

Zimowe gadżety dla firm to zatem pełna gama produktów do wyboru. Dzięki możliwości opatrzenia ich nadrukami, grawerami, haftami mogą skutecznie promować firmę i dzięki temu zbudować jej pozytywny wizerunek i rozpoznawalność. Można również zamawiać je w internecie!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Dodaj komentarz

Next Post

Biuro rachunkowe - jak zweryfikować jego wiarygodność?

Rachunkowość to branża, w której liczy się profesjonalizm i uczciwość. Potencjalne błędy w tej dziedzinie mogą nieść za sobą poważne konsekwencje. Dlatego też ważny jest wybór biura rachunkowego cieszącego się renomą. Jak zweryfikować jego wiarygodność? Podpowiadamy. 
biuro finansowe

Zobacz również