Organizujemy wesele – jak wybrać najlepszą salę?

0 0
Read Time1 Minute, 26 Second

organizacja przyjeciaWybór sali weselnej jest jednym z najważniejszych kroków, które trzeba podjąć, aby zbliżająca się uroczystość zakwitła w pamięci na długie lata. Karczmy regionalne przyciągają swym urokiem. Jedną z najbardziej pożądanych w całej Polsce, jest ta największa, umiejscowiona w malowniczej kotlinie Orawsko-Nowotarskiej.

Wesele w malowniczym regionie karczmy regionalnej

Czarna owca to karczma regionalna w Nowym Targu, która ma zaszczyt towarzyszyć jednemu z najpiękniejszych regionów naszego kraju. Kotlina, w której powstała karczma daje wiele możliwości przyszłej parze młodej. Sesja ślubna na tle górskich pejzaży, wycieczki po szlakach dla gości czy możliwość spróbowania regionalnych potraw z pewnością zapadnie w pamięć wszystkich uczestników wydarzenia.

Położenie karczmy w Nowym Targu to tylko jedna z jej wielu zalet. Każde wesele można wzbogacić, atrakcjami, które czekają na gości w sali balowej, restauracji czy na zewnątrz. Będą to m.in. pokaz sztucznych ogni, szwedzki stół oraz przejażdżka dorożką.

Inne imprezy okolicznościowe

Karczma daje wiele możliwości, dzięki którym poza weselem można tam zorganizować różne imprezy okolicznościowe. Nowy Targ jako miasto turystyczne przypadnie do gustu osób w różnym wieku. W karczmie regionalnej z Nowego Targu zorganizujesz:

  • chrzciny,

  • komunie,

  • studniówki,

  • różne imprezy okolicznościowe, bankiety, przyjęcia itp.

Każda ze zorganizowanych w czarnej owcy imprez, bez wątpienia będzie początkiem, długiej i owocnej przyjaźni z samą karczmą oraz pełnym atrakcji górskim regionem.

Wyjątkowy klimat weselny

Organizacja wesela w czarnej owcy zaskoczy gości kompleksowymi usługami. Śniadania do łóżka, prysznice o każdej porze, będą świetną alternatywą dla zabawy do białego rana. Karczma w Nowym Targu zadba również o najmłodszych, znajdą oni zajęcie w specjalnie przygotowanym kąciku zabaw.

Karczma regionalna czarna owca zaprasza gości z całej Europy. Kontakt za pośrednictwem telefonu, strony internetowej, e-mailu czy Facebooka ułatwi rezerwację wolnego terminu. Doświadczona obsługa bez problemu odpowie na każde zadane przez klienta pytanie.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Dodaj komentarz

Next Post

Psycholog - jak wybrać najlepszego specjalistę?

W dzisiejszych czasach wiele osób decyduje się na terapię u psychologa. Można skorzystać z pomocy specjalisty i nie męczyć się z problemami natury psychicznej. Do psychologa może udać się para małżonków, nastolatek, starsza osoba cierpiąca na depresję itd.

Zobacz również