Zdrowie na Szpilkach – w Złotych Tarasach

redakcja
0 0
Read Time42 Second

Serdecznie zapraszamy Was na wyjątkowe targi, które odbędą się już w sobotę, 24 marca w Galeria Handlowa Złote Tarasy!

Wydarzenie jest częścią ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Zdrowie na Szpilkach”.

Spotkanie prowadzone przez Marzenę Rogalską jest inicjatywą dedykowaną wszystkim kobietom, które chcą wdrożyć do swojego życia najlepsze wzorce z zakresu zdrowia, emocji, urody czy stylu życia.

Główną częścią wydarzenia skierowaną do wszystkich kobiet będzie miasteczko edukacyjne na poziomie 1 w Złotych Tarasach, w ramach którego partnerzy programu będą przybliżać wiedzę z zakresu profilaktyki zdrowia, edukacji i rozwoju osobistego, rodzicielstwa, piękna i urody, bezpieczeństwa finansowego, diety, wypoczynku i podróżowania oraz spełnienia zawodowo-osobistego. Podczas warsztatów nie zabraknie konkursów, niespodzianek i interakcji z publicznością, o co zadbają Marzena Rogalska i Paulina Koziejowska!

Czekamy na Was w godzinach od 12 do 20 w Złotych Tarasach. Serdecznie zapraszamy!

About Post Author

redakcja

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Dodaj komentarz

Next Post

LSPI – zabójca nowoczesnych silników samochodowych. Czy jest na to sposób?

Co to jest LSPI? Najprościej mówiąc to przedwczesny zapłon przy niskich prędkościach obrotowych silnika. Jest to szkodliwe działanie pojawiające się podczas procesu spalania. Chodzi o to, że mieszanka paliwowo-powietrzna zapala się zbyt wcześnie, co powoduje zbyt duże ciśnienie w cylindrach. Efekt? Stuki w silniku lub całkowita jego awaria.

Zobacz również