Co lepsze – lipoliza kawitacyjna czy kriolipoliza?

redakcja serwisu
0 0
Read Time1 Minute, 39 Second

lipoliza czy kriolipoliza

Dla klientek powstaje coraz więcej możliwości i zabiegów, dzięki którym mogą pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej. Który z zabiegów sprawdzi się najlepiej?

Co jest skuteczniejsze – kriolipoliza czy liposukcja kawitacyjna?

Zabiegi pomagające w redukcji tkanki tłuszczowej stają się coraz popularniejsze wśród szerokiego grona klientek. Wpływają one na znaczne podwyższenie poziomu poczucia atrakcyjności i pewności siebie. W ofercie gabinetu znajduje się zabieg kriolipolizy oraz liposukcji kawitacyjnej. Jakie są ich zalety oraz na który zabieg warto postawić?

Zabieg kriolipolizy w Gliwicach – https://cataleyabeauty.pl/kriolipoliza/ jest często wybierany przez wiele kobiet i pomaga w wyszczupleniu sylwetki. Polega on na schładzaniu komórek tłuszczowych w danym obszarze ciała, za pomocą specjalnego urządzenia. W trakcie stopniowego i kontrolowanego chłodzenia, komórki tłuszczowe ulegają rozpadowi. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, co zdecydowanie wskazuje na jego skuteczność. Jest to zabieg całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny – nie wymaga zastosowania znieczulenia ani leków przeciwbólowych.

Liposukcja kawitacyjna, podobnie jak kriolipoliza, jest zabiegiem, którego celem jest wyszczuplenie sylwetki. Pozwala ona na redukcję złogów tłuszczu i cellulitu poprzez zastosowanie specjalnych fal ultradźwiękowych. Jest to zabieg całkowicie nieinwazyjny, który pozwala na usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej, ale także na przyspieszenie metabolizmu.

Porównanie obydwóch metod, wykazało, że posiadają one bardzo podobne działanie, a także efekty wykonania. Co za tym idzie, skuteczność obydwóch zabiegów utrzymuje się na praktycznie takim samym poziomie. W gabinecie w Gliwicach dostępne są obydwa rodzaje zabiegów – wybór zależy od indywidualnych preferencji klientki.

Zalety zabiegów modelujących i wyszczuplających

Liposukcja kawitacyjna oraz zabieg kriolipolizy w Gliwicach sprawdzą się dla każdej kobiety, która marzy o atrakcyjnej, pozbawionej nadmiaru tłuszczu sylwetce. Oprócz działania wyszczuplającego i modelującego, zabiegi wpływają również na pobudzenie procesów metabolicznych i stymulację krążenia.

Kriolipoliza to zabieg idealny dla każdej osoby, która mimo ćwiczeń i stosowania odpowiedniej diety, nie jest w stanie zredukować nadmiaru tkanki tłuszczowej. Zabiegom poddawane mogą być różne części ciała, takie jak brzuch, boczki, ramiona, uda czy biodra. Wybór zależy od indywidualnego wyboru oraz oczekiwań klientki. Zabiegi wykonywane są pod okiem profesjonalnego personelu gabinetu i przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Dodaj komentarz

Next Post

Ogród w najlepszym stylu

Aranżacja ogrodu to proces, który wymaga wielu rozwiązań. Aby nadać ogrodowi wyjątkowego charakteru, warto postawić na białe meble ogrodowe.
nowoczesny ogrod