Folia stretch – do czego można ją wykorzystać?

redakcja serwisu
0 0
Read Time1 Minute, 15 Second

folia stretch

Folia stretch to najczęściej wybierany materiał zabezpieczający do przygotowywania przesyłek. Sprawdzi się w wielu sytuacjach. Do czego można ją wykorzystać?

Dlaczego użycie folii strecz jest pomocne?

Transport i wysyłka towarów wymaga odpowiedniego przygotowania. Należy zorganizować przewóz i zadbać o zabezpieczenie towaru. Opakowanie ma duże znaczenie. Najłatwiejszym materiałem do użycia jest folia pakowna, inaczej nazywana folią stretch. Ma uniwersalne zastosowanie i może być wykorzystywana zarówno w hurtowniach i sklepach, jak i podczas pakowania prywatnych przesyłek. Chroni przed wilgocią oraz zarysowaniami. Pozwala szczelnie zapakować kilka elementów naraz.

Folia stretch w Kielcach oraz każdym innym mieście w Polsce dostępna jest zarówno w wersji przezroczystej, jak i kolorowej. Ta zabarwiona zazwyczaj wykorzystywana jest przy prywatnych i wartościowych przesyłkach, ponieważ pozwala zachować dyskrecję i ukryć zawartość. Standardowa folia dostępna jest w szerokości 50 cm, co umożliwia łatwe zawinięcie nawet dużych gabarytów. Węższe folie sprawdzą się przy mniejszych produktach.

Co jeszcze warto użyć do pakowania?

Dobór odpowiednich materiałów do pakowania ma kluczowe znaczenie w przesyłce. Oprócz folii stretch warto wykorzystać inne elementy. Kartony ułatwią pakowanie wielu drobnych elementów. Dzięki nim przenoszenie drobnych rzeczy będzie dużo łatwiejsze. Aby elementy nie przesuwały się wewnątrz warto jest wykorzystać specjalne wypełnienia ze styropianu lub tektury. Pomogą wypchać wnętrze kartonu i uniemożliwią przemieszczanie się zawartości, a tym samym zminimalizują możliwość uszkodzeń. Delikatne i kruche przedmioty należy dodatkowo zabezpieczyć. Folia pęcherzykowa w Kielcach oraz innych miejscowościach jest wykorzystywana najczęściej. Specjalne bąbelki z powietrzem amortyzują uderzenie i chronią zawartość przed stłuczeniem. Podobnie działa pianka polietylenowa. Już kilkukrotne owinięcie przedmiotu zapewnia dostateczną ochronę.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Dodaj komentarz

Next Post

Czy notariusz może świadczyć usługi poza kancelarią?

Notariusz to osoba, która w Polsce ma za zadanie m.in. poświadczać ważność podpisów, sporządzać dokumenty urzędowe oraz prowadzić księgi wieczyste. Wiele osób zastanawia się, czy notariusz może świadczyć usługi poza swoją kancelarią, czyli np. u klienta. W dzisiejszym artykule postaramy się odpowiedzieć na to pytanie oraz przedstawić ważne kwestie związane […]
notariusz poza kancelaria