Stawy, biodra a wzmożona aktywność fizyczna – o czym pamiętać?

0 0
Read Time1 Minute, 30 Second

Kolagen to białko, które jest podstawowym budulcem kości i stawów, mięsni, ale także skóry i ścięgien. Prawidłowe i bezpiecznie poruszanie się naszego ciała jest możliwe właśnie dzięki kolagenowi. To on odpowiada za produkcję mazi stawowej i reguluje elastyczność chrząstek. Maź zmniejsza tarcie kości, dzięki czemu nie odczuwamy bólu przy poruszaniu się. Jednak po 25. roku życia włókna kolagenowe zaczynają zanikać i nasz organizm potrzebuje „doładowania” kolagenem, który zadba nie tylko o spowolnienie starzenia, ale także zadba
o lepsze kości. 

Czy kolagen jest potrzebny?

A jeśli go zabraknie…

Braki kolagenowe dotyczą wielu partii ciała i ich funkcji. Wraz z zanikaniem włókien kolagenowych możemy odczuwać bóle mięśni, stawów, bioder, ale także mogą się pojawić obrzęki i zaczerwienienia. To właśnie oznaki choroby reumatycznej, która objawia się często zmianami chorobowymi w stawach i kościach, dając objawy bólowe – a w skrajnych przypadkach ograniczenie ruchomości stawów, aż do całkowitego ich usztywnienia. Już te pierwsze sygnały powinny być dla nas znakiem, że poziom kolagenu jest zbyt niski i należy go uzupełnić.

Troszcz się o stawy, biodra, mięśnie z wysokiej jakości kolagenem

Rekomendujemy doskonałe miękkie pastylki kolagenowe KolagenCito niemieckiej marki Reutter, znanej z produktów oryginalnych i pierwszej jakości. W każdej pastylce KolagenCito znajduje się aż 400 mg wysokiej jakość kolagenu oraz odpowiednio dobrana porcja witaminy C, która pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu i jego przyswajaniu. Regularne stosowanie KolagenCito czynnie wspomaga właściwe funkcjonowanie stawów, kości, bioder, chrząstek, dziąseł, skóry oraz naczyń krwionośnych. Kolagen wskazany jest na reumatyzm.
Spłyca także zmarszczki – dba o ładną cerę. Dziennie powinno się stosować do
3 miękkich pastylek KolagenCito.

Stawiaj na artykuły sprawdzone, na firmy, które będą gwarantem wysokiej jakości. Eksperci firmy Reutter mają ogromne doświadczenie, stosują wyselekcjonowane, wysokiej jakości składniki, tworząc produkty aż od 1913 roku.

Zaufaj KolagenCito – to produkt profesjonalny.  Chroniony prawem patentowym na świecie. Produkt dostępny w cenie ok. 24 zł.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Dodaj komentarz

Next Post

Bezsenność – skąd się bierze i jak sobie z nią radzić?

Problemy z zasypianiem dotykają coraz większej ilości osób. Bezsenne noce mogą poważnie zaburzyć nasz naturalny zegar biologiczny i przyczynić się do problemów z prawidłowym funkcjonowaniem naszego organizmu w ciągu dnia. Sporadyczne problemy z zaśnięciem mogą dopaść każdego, co jest już wpisane w naturę ludzką. Problemy mogą zacząć się w przypadku, […]
Przyczyny bezsenności