Moda dla miłośników kina

0 0
Read Time2 Minute, 25 Second

– Już 2 rok z rzędu jesteśmy partnerem tego wyjątkowego wydarzenia, które łączy miłośników kina – mówi Katarzyna Warzecha, marketing manager Wrocław Fashion Outlet. – Z tej okazji dla naszych klientów przygotowaliśmy wiele niespodzianek i filmowych inspiracji. Będzie można także otrzymać bilety na seanse w ramach Festiwalu Nowe Horyzonty. W ramach tej współpracy łączy nas hasło „Moda kocha kino”, bo przecież świat mody nieustannie i z wzajemnością inspiruje się sztuką filmową.

5 karnetów i 5 podwójnych biletów będzie można wygrać w ramach konkursu organizowanego od 3 lipca w mediach społecznościowych Wrocław Fashion Outlet. Festiwalowe wejściówki będą czekać także dla uczestników nowego programu lojalnościowego – Wrocław Fashion Club. Dzięki niemu otrzymamy nie tylko 5% zwrot za zakupy do późniejszego wykorzystania, ale też szansę na zaproszenie do udziału w Nowych Horyzontach. Podczas samego Festiwalu Wrocław Fashion Outlet przygotuje także wiele atrakcji i udogodnień dla kinomanów. Jedną z nich będzie stylowa strefa chill-out w Kinie Nowe Horyzonty. Nie zabraknie także stacji do ładowania telefonów i modowej akcji fotograficznej z nagrodami w postaci  voucherów na zakupy do największego outletu modowego na Dolnym Śląsku.

Modnie dzięki kinu

W przygotowaniu na festiwalowe seanse, a także podczas wspólnego oglądania filmów w gronie rodziny czy znajomych, warto zadbać  o odpowiedni ubiór. We Wrocław Fashion Outlet, gdzie trwają letnie wyprzedaże, można znaleźć ubrania na wakacyjne eventy nawet do 80% taniej. – Niezwykle wygodnym i stylowym wyborem będą espadryle – stanowią kompromis pomiędzy obuwiem odkrytym oraz krytym. Za współczesnymi modelami espadrylów stoi aż kilka tysięcy lat historii – zauważa Marek Włoch z Wrocław Fashion Outlet. Te wyjątkowe buty w kolorze fuksji można znaleźć w salonie Venezia za jedyne 115 zł (cena regularna: 169 zł).

– Świetnym wyborem na letnie festiwalowe wydarzenia, które odbywają się w późniejszej porze dnia, będzie kurtka o kroju ‘cropped’ – dodaje Włoch. – W dalszym ciągu nie wychodzi ona z mody – w chłodniejsze wieczory wystarczy zarzucić ją na koszulę z krótkim rękawem. Obydwa festiwalowe elementy garderoby można znaleźć w salonie Levi’s za 329,80 zł (cena regularna: 609,80 zł) w najmodniejszej czerwieni tego sezonu – burzliwej i dodającej energii. To idealny wybór do klubu festiwalowego, który co roku podczas Festiwalu Nowe Horyzonty mieści się w nadrzecznym Arsenale. Po więcej festiwalowych inspiracji warto zajrzeć do sekcji ‘Aktualności i trendy’ na stronie www.wroclawfashionoutlet.com.

Festiwal Nowe Horyzonty to wydarzenie wizjonerów kina, artystów bezkompromisowych, którzy mają odwagę iść obraną przez siebie drogą wbrew panującym trendom i opowiadać o rzeczach najważniejszych swoim niepowtarzalnym językiem. W ramach tegorocznej edycji, odbywającej się od 25 lipca do 4 sierpnia we Wrocławiu, przygotowano m.in. pokazy galowe, filmy nowohoryzontowych mistrzów, odkrycia selekcjonerów przywiezione ze znanych festiwali filmowych, cykl retrospektyw, którego bohaterami są Oliver Assayas, Albert Serra, Shuji Teryama. Nie zabraknie także pokazów klasyków światowego kina czy klubu festiwalowego, działającego w Arsenale. Wrocław Fashion Outlet jest sponsorem wydarzenia. Więcej o festiwalu można przeczytać na www.nowehoryzonty.pl, a o niespodziankach, jakie przygotowano dla miłośników kina i mody bez konieczności przepłacania – na www.wroclawfashionoutlet.com.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Dodaj komentarz

Next Post

Smartfony DOOGEE - trzykrotny wzrost sprzedaży w Polsce

W ciągu kilkunastu miesięcy DOOGEE – chiński producent telefonów, debiutujący w Polsce – odnotował trzykrotny wzrost sprzedaży swoich produktów na naszym rynku. Zagościł również na stałe w sklepach stacjonarnych, głównie u liderów branży RTV i AGD. Rynek smartfonów w Polsce sukcesywnie ewoluuje – do głosu coraz częściej dochodzą mniej znane […]
Smartfon DOOGEE

Zobacz również