Jak sypiać lepiej?

0 0
Read Time1 Minute, 33 Second

Każdemu z nas zdarza się „wstać lewą nogą”. Jednak, gdy znużenie towarzyszy nam każdego kolejnego dnia, warto dowiedzieć się, gdzie leży przyczyna tego stanu. Być może powielamy nawyki, które utrudniają skuteczną regenerację? Problem często stanowi też nieodpowiednia temperatura w pomieszczeniu oraz suche powietrze. Zwłaszcza w okresie jesiennym warto pochylić się nad higieną wypoczynku. Z myślą o tym powstała linia kołder, poduszek oraz nakładek na materac Laponia marki Wendre.

Regeneracja wymaga uwagi

Pomimo kluczowego znaczenia snu w kontekście zdrowia, wciąż wiele z nas zmaga się z problemami w tej materii. Według międzynarodowego badania „The Global Pursuit of Better Sleep Health” przeprowadzonego przez firmę Philips, aż 62% osób jakość swojego snu ocenia raczej negatywnie. Co więcej 8 na 10 osób chciałoby ją poprawić. W jaki sposób sypiać lepiej i budzić się wypoczętym? Warto zainwestować produkty i rozwiązania, które podniosą jakość zasłużonego, nocnego relaksu. Jednymi z nich są kołdry i poduszki z linii Laponia marki Wendre.  Specjalnie opracowane wypełnienie Laponii jest puszyste i miękkie. Doskonale utrzymuje optymalne parametry termoizolacyjne, co pomaga w doskonałej regeneracji podczas snu.

Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz

W tym znanym powiedzeniu jest wiele prawdy. – mówi Beata Przybylak, ekspert marki Wendre – Zdajemy sobie sprawę, że na dobry sen składa się wiele czynników. Jednym z nich jest utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała oraz pomieszczenia, w którym przebywamy. Niestety okres jesienny oznacza początek sezonu grzewczego, a suche i ciepłe powietrze nie sprzyja odpowiedniemu wypoczynkowi. Dopóki to możliwe, warto sypiać w wywietrzonym pokoju i postawić na kołdrę wysokiej jakości, która pomoże w utrzymaniu komfortowej temperatury ciała. Dlatego w okresie jesienno-zimowym szczególnie rekomendujemy kołdry i poduszki Laponia. Doskonale przepuszczają powietrze, są przyjazne dla alergików a dzięki nowoczesnej technologii można bez obaw wielokrotnie prać je w pralkach automatycznych.

Wendre umieszcza na etykietach kołder i poduszek szczegółowe oznaczenia dotyczące konserwacji każdego ze swoich produktów. Tylko kołdry i poduszki oznakowane logo Wendre są produktami oryginalnymi.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Dodaj komentarz

Next Post

Duża budowa. Gdzie przechowywać narzędzia i inne cenne rzeczy?

Biorąc udział w bardzo dużej budowie, np. apartamentowca, osiedla mieszkaniowego czy obiektu biurowego zdecydowanie warto dobrze zaplanować wszystkie działania. Jednym z najbardziej palących problemów jest konieczność magazynowania narzędzi, elektronarzędzi czy materiałów budowlanych.
budowa