Parawan nawannowy rozsuwany czarny – w jakich wnętrzach się sprawdzi?

0 0
Read Time1 Minute, 21 Second

Parawan nawannowy pozwala korzystać z dobrodziejstw prysznica i kąpieli w zależności od chęci. W czarnej wersji jest też stylowym dodatkiem do wnętrza. Przed zakupem warto jednak sprawdzić, w jakich łazienkach będzie się dobrze prezentował.

W jakiej łazience można zamontować czarny parawan nawannowy?

Czarny parawan nawannowy to bardzo nietypowy element wystroju łazienki. Tego typu zasłona prysznicowa ma jednak zarówno walor praktyczny, jak i estetyczny. Co ciekawe, dodatek ten jest bardzo uniwersalny. Wygląda świetnie i w łazienkach w stylu nowoczesnym i klasycznym.

Czarny rozsuwany parawan nawannowy doskonale maskuje zacieki, które nieuchronnie powstają wskutek brania kąpieli. Dzięki temu zachowuje pierwotny wygląd przez wiele lat. Akcent w kolorze czerni bardzo dobrze komponuje się z bielą, przełamując monotonię wystroju pomieszczenia. Barwa ta doskonale współgra też ze złotymi akcentami. Dzięki temu przestrzeń sprawia wrażenie cieplejszej i przytulniejszej.

Jakie są rodzaje parawanów nawannowych?

Osoby, które chcą mieć możliwość wyboru kąpieli lub prysznica, mogą kupić zasłonę wanny w wersji z jednym, dwoma lub trzema skrzydłami. W każdej wersji są świetną ochroną w łazienkach, w których są zarówno stalowe, jak i akrylowe wanny łazienkowe.

Część modeli nadaje się do montażu na stałe, inne można zdejmować. Przed zakupem trzeba zdecydować także o typie szkła. W sprzedaży dostępne są szyby transparentne (przezroczyste), mleczne lub z ozdobnymi wzorami.

Jak zamontować parawan nawannowy?

Montaż parawanu nawannowego zaczyna się od wywiercenia otworów na kołki rozporowe. Do nich mocuje się listwę, po której poruszać się będą skrzydła zasłony. Między prowadnicę i ścianę należy wlać silikon.

Tę samą czynność wykonuje się w dolnej części konstrukcji. Na koniec w otworach umieszcza się wkręty. Dzięki nim zasłona jest zabezpieczona przed wypadnięciem. Montaż parawanu upraszcza dołączona do zestawu instrukcja.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Dodaj komentarz

Next Post

Producent pasz dla trzody chlewnej – jak wybrać najlepszego?

Aby zapewnić trzodzie jak najlepszy rozwój i czerpać ze zwierząt jak największe korzyści, warto dobrać paszę pod konkretny typ hodowli i zadbać o wzbogacenie jej o konkretne mieszanki. Na co zwrócić uwagę, wybierając odpowiednią paszę?
trzoda chlewna

Zobacz również