Testujemy wszystkie modele oczyszczaczy powietrza Vestfrost

0 0
Read Time2 Minute, 17 Second

czyste powietrzeVestfrost firma zajmująca się produkcją sprzętów AGD, niedawno wprowadziła na rynek polski także oczyszczacze powietrza. Trzeba przyznać, że choć od Vestfrost otrzymaliśmy tylko trzy modele, mamy nadzieję na więcej. Dlaczego? Przekonajcie się sami.

Oczyszczacz powietrza Vestfrost- jakość i niska cena

Kiedy próbujemy zestawić ze sobą te trzy słowa jakość i niska cena, jakoś wydaje się to niemożliwe. Okazuje się jednak, że nie w przypadku oczyszczacza powietrza Vestfrost. Ten duński producent postanowił namieszać w branży oczyszczaczy powietrza, proponując bardzo dobrej jakości urządzenia, za stosunkowo niską cenę.

Vestfrost zaproponował trzy modle, które różnią się wydajnością, powierzchnia oczyszczania a co za tym idzie również wielkością i wyglądem. W profesjonalnych sklepach znajdziemy

  • VESTFROST VP-A1M30WH oczyszczacz, najmniejszy model, którego powierzchnia oczyszczania wynosi 42 m2

  • oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1Z40WH, średni z braci, w tym przypadku powierzchnia oczyszczania niewiele różni się od najmniejszego, w jego przypadku wynosi 48 m2

  • oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1S70WH, to model przeznaczony do dużych powierzchni, jego powierzchnia oczyszczania wynosi aż 80 m2, natomiast wydajność oczyszczania ponad 600 m3/h.

Niektórzy docenią konkretną możliwość wyboru spośród jedynie trzech modeli dla innych będzie to mankament, jednak nie da się ukryć, że te które zaproponował Vestfrost są urządzeniami bardzo dobrej jakości.

Oczyszczacz powietrza Vestfrost- czym Cię zachwyci?

Niezależnie czy wybierzemy VESTFROST VP-A1M30WH oczyszczacz najmniejszy, czy model średni VP-A1Z40WH, , a może największy VP-A1S70WH, wszystkie 3 będą równie skuteczne, jeśli dobierzemy je odpowiednio pod kątem pomieszczenia. Każdy z trzech braci został wyposażony w kilka filtrów:

  • wstępny

  • węglowy

  • HEPA

a także jonizator i lampę UV-C LED, co nie jest standardowym wyposażeniem wnętrza, chociażby w popularnych Sharpach. Ważna jest jednak złożoność procesu, i wielość możliwości filtracji dzięki czemu eliminujemy z powietrza zanieczyszczenia, brzydnie zapach, a także odpowiednio je odświeżamy. Każdy oczyszczacz powietrza Vestfrost posiada funkcję jonizacji, oraz możliwość ustawienia trybu niskiego, dzięki czemu jego praca w niczym nie przeszkadza śpiącym domownikom.

Zarówno VESTFROST VP-A1M30WH oczyszczacz, który jest jednym z tańszych dostępnych na rynku modeli z takimi parametrami, jak również jego nieco drożsi kompani mogą być sterowani przy pomocy aplikacji mobilnej Tuya, na próżno szukać tej cechy np. u lidera w branży Sharpa. Nie sposób nie wspomnieć także o kompaktowym wyglądzie urządzeń duńskiego producenta. Wszystkie 3 opcje wyglądają nie tylko ładnie, klasycznie, ale ich opływowy kompaktowy kształt ułatwia znalezienie odpowiedniego miejsca, nawet tam gdzie z pozoru go nie ma.

Korzystając z oczyszczacza powietrza Vestfrost, nie musimy martwić się również o zwiększone rachunki za prąd, ponieważ każdy z modeli, nawet ten do największych powierzchni to urządzenia energooszczędne, dzięki czemu nawet ich intensywne użytkowanie nie nadwyręży naszego domowego budżetu.

Czy warto postawić na duńską nowość? Myślę, że jak najbardziej należy dać szansę produktom Vestfrost, szczególnie kiedy szukamy urządzenia o dobrych parametrach, ale w atrakcyjnej cenie.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Dodaj komentarz

Next Post

Kurs hiszpańskiego online dla firm — jak wybrać najlepszy?

Coraz więcej firm myśli o podniesieniu kompetencji swoich pracowników. Właśnie z myślą między innymi o takich sytuacjach powstał kurs hiszpańskiego online. To nowoczesny sposób nauki dostosowany do potrzeb współczesnych ludzi. Jak wybrać najlepszy?