Półkolonie dla dzieci – o czym mowa w praktyce?

0 0
Read Time1 Minute, 24 Second

Nie da się ukryć, że okres letni to czas, w którym warto gdzieś wyjechać. To również doskonały moment na to, aby zapewnić swoim dzieciom nieco rozrywki. Poszukując ciekawych rozwiązań, warto zwrócić uwagę na półkolonie. Są to atrakcje, które trwają przez określony czas, jednakże dzieci zazwyczaj na noc wracają do swoich domów. To dobre rozwiązanie dla rodzin, w których rodzice pracują i zwyczajnie nie są w stanie wyjechać na wakacje. Najczęściej półkolonie przybierają formę zajęć edukacyjnych, powiązanych z aktywnością fizyczną. Ciekawą formą półkolonii jest, chociażby projekt aquawakacje. Jest to przedsięwzięcie zorganizowane przez Aquapark we Wrocławiu. Co warto wiedzieć na jego temat?

Czym jest projekt o nazwie aquawakacje?

Sprawdzając jakie są dostępne półkolonie dla dzieci we Wrocławiu, zdecydowanie warto zwrócić uwagę na aquawakacje. To ciekawy projekt edukacyjno-sportowy organizowany przez Aquapark. Celem zajęć jest nauka dzieci technik pływackich jak też wyjaśnienie zagadnień z zakresu bezpieczeństwa wodnego. Do tego dochodzi masa zabaw. Dzieci w ten sposób mogą miło spędzić czas. Zajęcia dotyczące pływania prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów. Dbają oni o bezpieczeństwo dzieci 5 dni w tygodniu od godziny 8:00 do 17:00. Zajęcia przeplatane są bardzo miłymi, tematycznymi atrakcjami.

Atrakcje na wrocławskiej półkolonii

Półkolonia aquawakacje zawiera w sobie ciekawe i atrakcyjne zabawy przygotowane przez animatorów. Każdy dzień tygodnia podzielony jest tematycznie. Wyróżnić można dzień olimpijski, dzień hawajski czy też dzień piracki z poszukiwaniem ukrytego skarbu.

Warto zaufać półkoloniom?

Aquapark we Wrocławiu zatrudnił profesjonalnych animatorów i instruktorów, aby zapewnić dzieciom jak największy poziom bezpieczeństwa. Na miejscu nie zabraknie na pewno też dobrych ratowników. Poza zabawą i zajęciami edukacyjnymi aquawakacje zapewniają posiłek składający się z 3 dań. Są to przemyślane i zdrowe potrawy, które z pewnością wpasują się w dziecięce smaki.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Dodaj komentarz

Next Post

Dynamiczna wymiana oleju - o czym mowa w praktyce?

Dynamiczna wymiana oleju to usługa, która z pewnością cieszy się ogromną popularnością, szczególnie w dzisiejszych czasach. Wszystko ze względu na szereg różnorodnych korzyści, które za sobą niesie. O czym jednak mowa w praktyce. Specjaliści wyjaśniają.

Zobacz również