Wypożyczalnia sukien ślubnych – jak działa?

0 0
Read Time1 Minute, 32 Second

wypozyczenie sukni slubnych

Wypożyczalnia sukien ślubnych to ciekawe rozwiązanie, które obecnie zyskuje na popularności. Panny młode nie muszą już kupować kreacji na jeden wieczór. Teraz mogą wynająć sukienkę i oddać ją w dogodnym terminie.

Gdzie można znaleźć wypożyczalnię sukien ślubnych?

Kupno sukni ślubnej to nie tylko obowiązek panny młodej, ale i spory wydatek. Z tego względu w weselnej branży funkcjonują także wypożyczalnie sukien. Niektóre salony sprzedaży również oferują swoim klientką możliwość użyczenia kreacji na najważniejszy dzień w życiu. Takie usługi proponuje np. Salon sukien ślubnych Susan Hooward, który jest ogólnopolską siecią znaną w branży weddingowej.

Pod skrzydłami toruńskiego salonu działa wypożyczalnia sukien ślubnych w Płocku, Poznaniu, Gdańsku, Sopocie czy Bydgoszczy. W ramach przedsiębiorstwa funkcjonuje także wypożyczalnia sukien ślubnych we Włocławku. Salon sukien ślubnych Susan Hooward wynajmuje też suknie ślubne w Pile. Zatem kobiety z mniejszych miejscowości również mają alternatywę dla kupowania swojej weselnej kreacji.

Jak wygląda wizyta w wypożyczalni sukien ślubnych?

Wypożyczalnia sukien ślubnych działa na podobnej zasadzie, co tradycyjny salon, w którym panna młoda kupuje kreację. Klientka podczas wizyty w lokalu może przymierzyć wszystkie modele przeznaczone do wynajęcia.

Jeśli żadna suknia nie będzie w stu procentach wpisywać się w wizję wymarzonej kreacji, to istnieje możliwość wprowadzenia niewielkich zmian. Panna młoda może poprosić o poprawki, które po zwrocie sukienki będą łatwe do odwrócenia. Mowa na przykład o dodaniu warstwy materiału lub koronki, a także dopasowaniu talii, biustu czy długości sukni.

Kiedy wszystkie elementy zostaną wprowadzone w życie, wtedy suknia zostaje wysłana do czyszczenia. Następnie klientka otrzymuje kreację na okres ok. 2 tygodni. Po upływie tego czasu panna młoda musi zwrócić suknię do salonu. Stój nie powinien nosić na sobie poważnych śladów użytkowania. Duże uszkodzenia kreacji sprawią, że panna młoda zostanie obciążona kosztami ich naprawy.

Wypożyczanie sukien ślubnych to dobre rozwiązanie dla par, które mają ograniczony budżet weselny. W ten sposób można zaoszczędzić pieniądze na salę, catering czy inne kwestie.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Dodaj komentarz

Next Post

Dobre dziurkacze do papieru - czyli jakie?

Czy dziurkacz do papieru może być skomplikowany? Okazuje się, że jak najbardziej tak. Jak najlepiej dobrać odpowiednie urządzenie tego typu?
dziurkacz

Zobacz również