advert 1
advert 2
advert 3
Zdrowe jedzenie na talerzu

Wielu konsumentów zastanawia się jakie cechy posiadają dobre restauracje? Czyli miejsca, gdzie cały czas panuje ruch. Klienci wychodzą zadowoleni, uśmiechnięci, a co najważniejsze wracają do takiego miejsca? Dobre restauracje to przede wszystkim miejsca, gdzie to klient jest panem.

zdrowa żywnośc

Kelnerzy, kucharze, portierzy i inni pracownicy dbają o to by klient był zadowolony. Przyjmują z godnością ich krytykę, choćby nawet się z nią nie zgadzali, i starają się naprawić swój błąd. Obsługa w takich restauracjach jest miła, schludna, uczynna i zawsze wiedząca gdzie jest ich miejsce. Nie jest nachalna i podchodzi wtedy, kiedy dostanie znak od klienta. A co najważniejsze musi być dyskretna i odporna psychicznie. Restauracje dobre to tez miejsce, gdzie panuje ład, porządek i czystość.

 

Nie jest dopuszczalne by w takim miejscu był kurz, brud czy nawet brudna szyba lub lustro. Nawet po wcześniejszej całonocnej imprezie, weselu lub balu sala w restauracji musi być w kilka godzin po zakończeniu imprezy czysta, tak by moc przyjąć pierwszych klientów. Kucharze w dobrych restauracjach to mistrzowie. Osoby o wysublimowanym smaku, perfekcyjni i dobrze wyszkoleni. To osoby, których zadaniem jest kreowanie smaku i wpływanie na zmianę utartych przyzwyczajeń klientów.
jedzonko

Restauracje japońskie. Coraz bardziej popularne w naszym kraju staja się dania z kuchni japońskiej. W każdym mieście znajdziemy chociaż jeden punkt z tymi smakołykami. Restauracje japońskie- co nas do nich przyciąga? Odpowiedź na to pytanie wydaje się łatwa. Restauracje japońskie proponują nam zupełnie odmienny klimat.

 

Tu nie jest ważne w co się ubierzesz. Tu ważne jest tylko to czy będziemy potrafili się przystosować do panujących tu zasad. Jedzenie pałeczkami, chociaż początkowo wydawać się by mogło skomplikowane z czasem staje się prawdziwą przyjemnością. Filiżanka zielonej herbaty przygotowana według tradycyjnej receptury przeniesie nas w zupełnie inny świat. Brak krzeseł, niskie stoliki pozwolą w bardzo dużym stopniu oderwać się od rzeczywistości. A kuchnia? Potrawy? Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Wegetarian olśni mnogość potraw z warzyw i ryb. Zwolenników surowego mięsa przyciągnie sushi. Restauracje japońskie gwarantują jakość na najwyższym poziomie w całkiem przystępnej cenie. Są miejscem spotkań przyjaciół, lunchy biznesowych czy kolacji rodzinnych. Swoją prostota i zarazem elegancją przyciągną wszystkich, nawet sceptyków i tych, którzy twierdzą, ze kuchnia japońska nie jest dla nich.